Back

Zapraszamy do skorzystania z naszych sal w centrum Starego Miasta na Rynku Głównym w Oświęcimiu.

Lokalizacja

Sale znajdują się w samym centrum Oświęcimia na Rynku Głównym 15, tuż przy dostępnych parkingach oraz przystankach komunikacji miejskiej. Dwa lokale znajdują się na II piętrze. W zależności od układu mogą pomieścić od 6-8 (np. przy stole) do 12-16 osób (krzesła z pulpitami). Dostępne są środki do dezynfekcji rąk. Jedną salę udostępniamy danego dnia tylko jednej grupie.

Stare miasto

Ze względu na dogodne położenie można umilić sobie przerwę pomiędzy zajęciami relaksującą przechadzką wśród zaułków Starego Miasta. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertę cateringu, od podstawowej przerwy kawowej do smacznych obiadów.

Nasze sale w centrum są dobrą alternatywą dla spotkań, rekrutacji, szkoleń, korepetycji itp. wobec zdecydowanie droższych i bardziej 'bezosobowych' sal konferencyjnych w drogich hotelach lub ośrodkach szkoleniowych. Ciepłe kolory ścian, wykładziny dywanowe i wyposażenie tworzą miłą, domową atmosferę; nasi klienci czują się u nas swobodnie i naturalnie.

Do dyspozycji w sali:
flip-chart
Flipchart
teacher-pointing-blackboard
Tablica suchościerna
monitor
DVD + Ekran
radio-cassette
Radio + CD

Cennik

Cennik sal w Oświęcimiu w 2024 r. jest poczwórnie atrakcyjny:

  1. Mamy rozsądne ceny za godzinę wynajmu (55-75 zł. brutto);
  2. Nie mamy limitu cenowego tzn. można wynająć nasze sale nawet na 1 godzinę za stawkę z cennika!
  3. Nie ukrywamy cen w obowiązkowych dodatkowych usługach np. zadziwiająco drogiej przerwie kawowej! (u nas catering jest w równie korzystnych dla klientów stawkach jak sale).
  4. Przy dłuższym i wielokrotnym wynajmie udzielamy dużej zniżki do 25%.

Za dodatkową odpłatnością za 1 dzień:
projektor multimedialny, rzutnik projekcyjny (25 zł.), blok i pisaki do flipchartu (25 zł.). Wykonanie kopii xero (90 gr./1 strona). Przerwa kawowa 20-30 zł., obiad np. 1 daniowy 35-50 zł.

Mapa