ATUT w liczbach

Od lat z Wami
Przeprowadzonych kursów
Wydanych certyfikatów

“Dobrze zrobione jest lepsze, niż dobrze powiedziane.”

Benjamin Franklin

Kim jesteśmy

Centrum Szkolenia ATUT zostało stworzone z pasji przez doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych osób. Na polskim rynku działamy od 1998 roku. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorstwa. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Oświęcimiu. Szkolenia prowadzimy na terenie całego kraju. Stale w 6 miastach na terenie Polski południowej.

O naszych kursach

Szkolenia turystyczne, hotelarskie, pedagogiczne, kursy językowe, przygotowanie do pracy administracyjno-biurowej i wiele innych. Wszystkie zawsze solidnie przygotowane i profesjonalnie przeprowadzone w bardzo dobrej atmosferze. Dzięki nim podniesiesz swoje kompetencje, co pozwoli na rozwój zainteresowań i pasji. Umożliwi także znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy.

Dzięki naszym usługom możecie rozwinąć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje zawodowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz się na szkolenie już dziś!

Zobacz jak wyglądają nasze kursy