Zapraszamy do skorzystania z naszych sal w centrum Starego Miasta na Rynku Głównym w Oświęcimiu.

Lokalizacja

Sale znajdują się w samym centrum Oświęcimia na Rynku Głównym 15, tuż przy dostępnych parkingach oraz przystankach komunikacji miejskiej. Dwa lokale znajdują się na II piętrze. W zależności od układu mogą pomieścić od 6-8 (np. przy stole) do 15-18 osób (krzesła z pulpitami).

Stare miasto

Ze względu na dogodne położenie można umilić sobie przerwę pomiędzy zajęciami relaksującą przechadzką wśród zaułków Starego Miasta. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertę cateringu, od podstawowej przerwy kawowej do smacznych obiadów.

Nasze sale w centrum są dobrą alternatywą dla spotkań, rekrutacji, szkoleń, korepetycji itp. wobec zdecydowanie droższych i bardziej 'bezosobowych' sal konferencyjnych w drogich hotelach lub ośrodkach szkoleniowych. Ciepłe kolory ścian, wykładziny dywanowe i wyposażenie tworzą miłą, domową atmosferę; nasi klienci czują się u nas swobodnie i naturalnie.

Do dyspozycji w sali:
flip-chart
Flipchart
teacher-pointing-blackboard
Tablica suchościerna
monitor
DVD + Ekran
radio-cassette
Radio + CD

Cennik

Cennik sal w Oświęcimiu w 2020 r. jest poczwórnie atrakcyjny:

  1. Mamy rozsądne ceny za godzinę wynajmu (25-35 zł);
  2. Nie mamy limitu cenowego tzn. można wynająć nasze sale nawet na 1 godzinę za stawkę z cennika!
  3. Nie ukrywamy cen w obowiązkowych dodatkowych usługach np. zadziwiająco drogiej przerwie kawowej! (u nas catering jest w równie korzystnych dla klientów stawkach jak sale).
  4. Przy dłuższym wielokrotnym wynajmie udzielamy dużej zniżki.

Za dodatkową odpłatnością za 1 dzień:
projektor multimedialny (35 zł.), rzutnik projekcyjny (20 zł.), netbook do projektora (15 zł.), blok i pisaki do flipchartu (20 zł.), xero (30 gr./1). Przerwa kawowa 5-14 zł., obiad np. 1 daniowy 15-20 zł.

Mapa

Chcesz wynająć salę? Napisz do nas!
[contact-form-7 404 "Not Found"]