"Dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze
powiedziane."
Benjamin Franklin

O firmie Wynajem sal

Wynajem sal szkoleniowych

Zapraszamy do skorzystania z naszych sal

w centrum Starego Miasta na Rynku Głównym w Oświęcimiu.


Sale znajdują się w samym centrum Oświęcimia na Rynku Głównym 15, tuż przy dostępnych parkingach oraz przystankach komunikacji miejskiej. 2 lokale znajdują się na II piętrze. W zalezności od układu krzeseł mogą pomieścić od 6 do 15 osób. Ze względu na dogodne położenie można umilić sobie przerwę pomiędzy zajęciami relaksującą przechadzką wśród zaułków Starego Miasta. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertę cateringu, od podstawowej przerwy kawowej (4-14 zł.) do smacznych obiadów (15-25 zł.).

Nasze sale w centrum są dobrą alternatywą dla spotkań, rekrutacji, szkoleń, korepetycji itp. wobec zdecydowanie droższych i bardziej 'bezosobowych' sal konferencyjnych w drogich hotelach lub ośrodkach szkoleniowych. Ciepłe kolory ścian, wykładziny dywanowe i wyposażenie tworzą miłą, domową atmosferę; nasi klienci czują się u nas swobodnie i naturalnie.Idealna lokalizacja naszych sal oraz bardzo dobre ceny wynajmu powoduje że jesteśmy wyjątkowo konkurencyjni.

Cennik sal w Oświęcimiu w 2017 r. jest
poczwórnie atrakcyjny:
1.mamy rozsądne ceny za godzinę wynajmu (25-35 zl.);
2.nie mamy limitu cenowego tzn. można wynająć nasze sale nawet na 1 godzinę za stawkę z cennika!
3.nie ukrywamy cen w obowiązkowych dodatkowych usługach np. zadziwiająco drogiej przerwie kawowej! (u nas catering jest w równie korzystnych dla klientów stawkach jak sale).
4. przy dłuższym wielokrotnym wynajmie udzielamy dużej zniżki.

Do dyspozycji w salach: flipchart, dvd+tv, ekran, radio+cd.


Za dodatkową odpłatnością:
projektor multimedialny (35 zł.), rzutnik projekcyjny (20 zł.), netbook do projektora (15 zł.), blok i pisaki do flipchartu (20 zł.), xero (30 gr./1)

 

Idealna lokalizacja naszych sal oraz bardzo dobre ceny wynajmu powodują, że jesteśmy wyjątkowo konkurencyjni.